Bezpieczna paczka

 

Jak bezpiecznie odebrać paczkę? 

Drogi Kliencie! W obliczu zagrożenia jakie niesie ze sobą zarażenie koronawirusem SARS-CoV-2 przygotowaliśmy dla Ciebie krótki poradnik odbioru przesyłek. Niezależnie od tego czy zamawiasz paczkę kurierem do domu, czy paczkomatu ważne abyś podjął odpowiednie kroki aby czuć się bezpiecznie. 

 

1. PACZKOMAT

Jeśli zamawiasz przesyłkę do paczkomatu, obowiązkowo zainstaluj w telefonie aplikację InPost Mobile. Dzięki aplikacji zdalnie otworzysz skrytkę bez dotykania ekranu paczkomatu! Jest to najszybszy i najbardziej bezpieczny sposób odebrania paczki. Aplikację możesz pobrać TUTAJ.

Klienci, którzy nie chcą lub nie mogą zainstalować powyższej  aplikacji powinni zaopatrzyć się w rękawiczki jednorazowe, dzięki którym na Wasze dłonie nie dostaną się zarazki mogące znajdować się na ekranie paczkomatu.

 

2. KURIER

Od momentu wprowadzenia rozporządzenia Ministra Zdrowia o stanie epidemicznym w Polsce, InPost zmienił sposób dostarczania przesyłek kurierskich. Od tej chwili nie składacie już podpisów na tabletach kurierów. Odbiór paczki następuje po podaniu kodu kurierowi, który znajdziecie w wiadomości email od InPost.

Nie zalecamy aby w zaistniałych okolicznościach zamawiać przesyłki kurierskie za pobraniem, obieg gotówki z ręki do ręki może doprowadzić do rozprzestrzeniania się koronawirusa i tym samym zarażenia Was samych jak i innych osób!

 

3. MYCIE RĄK

Po odebraniu paczki pamiętajcie aby przez 30 sekund myć ręce w gorącej wodzie z mydłem, tylko w ten sposób możecie mieć pewność, że Wasze dłonie są odkażone!

 

W tych trudnych chwilach dbajmy o siebie i innych!

 

_______________________________________________________

 

 

Retromaniacy to polska marka odzieżowa, założona przez grupę fanatyków motoryzacji PRL. Wszystkie oferowane produkty to autorskie projekty wykonywane od podstaw w naszym studiu, a inspiracją dla nich są nasze własne pojazdy. Staramy się, aby nasze projekty posiadały unikatowy styl i zadowalały najbardziej wymagające gusta. Nasze kolekcje wykonywane są zawsze z najlepszych jakościowo materiałów, dbamy o najdrobniejszy szczegół, a każdy produkt przechodzi selekcję, zanim trafi do Ciebie. Znajdziesz u nas koszulki motoryzacyjne PRL z motywami motocykli WSK, WFM, Junak, samochodów Polonez, Fiat 125p126p, Syrena, Warszawa, Tarpan, Żuk, Star, ciągników Ursus | designerskie bluzy FSO, FSM, FSCFSR | plakaty z motywami zabytkowych pojazdów | gadżety motoryzacyjne oraz inne akcesoria. Jesteśmy pewni, że dzięki nam odnajdziesz indywidualny styl, którym wyróżnisz się z tłumu.

________________________

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl